w Myszkowie kolejne zwycięstwo w turnieju Żaków!

• autor: Olimpiahsb, 2015-05-27 14:08

25 Maja (Poniedziałek) nasza najmłodsza drużyna udała się na kolejny turniej rozgrywany w ramach ligi Żaków, tym razem do Myszkowa.W pierwszym spotkaniu tak jak dwa tygodnie temu Olimpia mierzyła się z Polonią Poraj i okazała się o jedną bramkę lepsza tym razem pokonaliśmy przeciwnika 2:1.Drugie spotkanie przysporzyło nam wiele emocji młodzież z Huty Starej pokonała Kamienicę Polską 3:2, pokazując w tym meczu charakter,goniąc dwa razy wynik spotkania. W ostatnim pojedynku mierzyły się dwa zespoły które odniosły po dwa zwycięstwa tego dnia, gospodarze turnieju oraz nasz zespół. Olimpia pewnie pokonała ekipę z Myszkowa 4:2 kontrolując całe spotkanie. Na pewno trzeba pochwalić całą drużynę za walkę oraz charakter na boisku,oraz za kilka ciekawych rozegranych akcji, warto dodać iż w Myszkowie wystąpiło w naszych szeregach 20 zawodników, tego dnia nie zawiódł również niekwestionowany lider naszej drużyny Filip Plebanek który zdobył wszystkie 11 bramki w turnieju!! Przed naszą drużyną czeka w najbliższych trzech tygodniach sporo grania 2 czerwca o godzinie 17:30 zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi rozegrają towarzyskie spotkanie na naszym obiekcie ze Skrą Częstochowa,5 Czerwca również na naszym orliku odbędzie się turniej, przy okazji festynu gdzie nasz klub jest wspólnie z przedszkolem publicznym z Huty Starej ,,A,, organizatorem dla chorej Oli Podwyszyńskiej, warto dodać że brat Oli jest zawodnikiem najmłodszej drużyny Olimpii!!Za kilka dni po piątkowej imprezie udamy się na kolejny turniej tym razem do Kamienicy Polskiej,12 czerwca nasza młodzież zagra pokazowy mecz w Poczesnej, natomiast dzień później prawdopodobnie wystąpimy na turnieju w Konopiskach,więc jak widać czeka nas bardzo dużo emocji z najmłodszymi zawodnikami naszego klubu.