Olimpia Huta Stara - Czarni Starcza 2-0

• autor: Olimpiahsb, 2015-05-25 20:47

nowa-galeria-6139334.jpg nowa-galeria-6139335.jpg nowa-galeria-6139337.jpg

Do meczu ze Starcza przystępowaliśmy bez płazujących za kartki M.Teodorczyka i K.Zasępy którzy byli siłą napędową naszej ofensywy do tej pory, ale zarówno Trener jak i Zarząd spodziewali się że pauza za kartki będzie się zdarzać dlatego przed rundą rewanżową wzmocniliśmy się kilkoma zawodnikami aby zwiększyć rywalizację. Pierwszy raz od momentu dołączenia do drużyny szansę gry od pierwszej minuty otrzymał właśnie pozyskany zimą Rafał Wrótniak i zaprezentował się BARDZO DOBRZE był waleczny, często pokazywał się kolegą do gry i nie było dla niego straconych piłek, już w pierwszych minutach po jego przedłużeniu głowa do Wiktowa Dobosza ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem lecz jego strzał był wprost w bramkarza Starczy. Kolejna akcja daje nam bramkę, Witek indywidualnie szarżuje w polu karnym i tam jest faulowany a sędzia bez wahania wskazuje na wapno a pewnym egzekutorem jest M.Sitek.

W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze dwie bardzo dobre sytuacje do strzelenia bramki ale marnowali je K.Marciniec i W.Dobosz, natomiast drużyna Starczy stworzyła sobie jedna taką sytuacje gdzie po wrzutce z prawej strony z piątego metra uderza zawodnik starczy ale Piotrek Mrożek był bardzo skoncentrowany tego dnia i ten strzał wybronił.

Druga połowa była spokojniejsza mimo iż Starcza starała się atakować to nasza gra była pewna i w pełni kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Na boisku pojawili się kolejni zmiennicy którzy wnieśli ożywienie i w końcówce spotkania akcja C.Baryły który wypościł B.Nicewicza a ten umieścił piłkę w siatce i ustalił wynik spotkania. Mimo iż nie zagraliśmy dobrego spotkania to zwycięstwo było nam potrzebne po ostatniej porażce w Przyrowie.

Już za tydzień kolejna batalia o punkty tym razem w Olsztynie którego to chyba najbardziej skrzywdził regulamin.