Żaki z kolejnym zwycięstwem w Turnieju

• autor: Olimpiahsb, 2015-05-12 22:40

nowa-galeria-6120748.jpg nowa-galeria-6120749.jpg nowa-galeria-6120750.jpg

W Poniedziałek przy pięknej pogodzie Odbył się kolejny Turniej Żaków.Tym razem gospodarzami była Olimpia Huta Stara, Turniej rozgrywany był na dwóch boiskach Orliku,oraz boisku trawiastym.A skład drużyn był taki sam jak dwa tygodnie temu w Poraju.Olimpia na początek zmierzyła się z Polonia Poraj, po bardzo zaciętym spotkaniu zespół gospodarzy okazał się lepszy o jedną bramkę od gości i ostatecznie wygrał spotkanie 1:0.W drugim swoim pojedynku pewnie pokonaliśmy team z Myszkowa 5:2,w ostatnim pojedynku czekała na nasz zespół ekipa z Kamienicy Polskiej,po nerwowym początku gospodarzy LKS objął prowadzenie lecz z czasem Olimpia przejęła kontrolę nad meczem i pewnie odniosła kolejne zwycięstwo. Warto dodać że gospodarze imprezy zapewnili drużyną pamiątkowe Puchary które wręczali Wójt Gminy Poczesna Mgr.Krzysztof Ujma który bacznie obserwował najmłodszych zawodników Olimpii w akcji,oraz v-ce Prezesi J.Wlazło oraz G.Waszczyk. Podkreślić również na pewno trzeba dobrą atmosferę turnieju,gdzie bardzo licznie zgromadzona publiczność nie mogła narzekać na nudy na boiskach!