Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

2. fosa86 2

Aktualności

Trampkarze zwyciężają po emocjonującym meczu

• autor: Olimpiahsb, 2015-05-12 22:39

W kolejnym Meczu ligowym Trampkarze mierzyli się na własnym obiekcie z zespołem Płomienia Lgoty Małej.Po remisie z ubiegłego tygodnia w Kruszynie zespół Olimpii chciał z jak najlepszej strony zaprezentować się na własnym obiekcie.Po pierwszej połowie gospodarze tego spotkania prowadzili po bramkach M.Nalepy oraz K.Banasiaka 2:1.Na początku drugiej odsłony za sprawą dwukrotnie D.Kupczyka Olimpia prowadziła różnicą trzech bramek, jednak jeżeli ktoś pomyślał że będzie to łatwa końcówka meczu mógł bardzo się pomylić goście w przeciągu pięciu minut zdobyli dwie bramki,i zrobiło się bardzo nerwowo a nasza drużyna została zepchnięta do obrony, na nasze szczęście w tym spotkaniu nie straciliśmy już bramki,a w ostatniej akcji meczu najmniejszy zawodnik na boisku K.Banasiak zdobył drugą swoją bramkę w tym spotkaniu,i ostatecznie Olimpia po emocjonującym spotkaniu odniosła zwycięstwo 5:3,wciąż widać jednak gołym okiem że nasz zespół odstaje fizycznie od rywali bowiem w większości drużynę tworzą zawodnicy z rocznika 2003 i 2002.

OLIMPIA HUTA STARA:PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 5:3(2:1)