Dramatyczny mecz w Kruszynie Trampkarzy

• autor: Olimpia, 2015-05-06 19:15

Drugiego Maja trampkarze Olimpii udali się na wyjazdowy mecz do Kruszyny by rozegrać kolejny mecz ligowy.Punktualnie o godzinie trzynastej zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego.Młodzi zawodnicy Z Huty Starej od samego początku ruszyli do huraganowych ataków na bramkę gospodarzy i po dziesięciu minutach objęli prowadzenie po ładnej zespołowej akcji sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał K.Najnigier.Goście dość szybko odpowiedzieli, błąd w obronie wykorzystał napastnik Kmicica i zrobiło się 1-1.Nasza drużyna momentami grała bardzo dobrze na tle przeciwnika i jeszcze dwukrotnie w tej części gry umieszczała piłkę w siatce za sprawą D.Kupczyka oraz M.Nalepy,warto dodać iż Olimpia po pierwszej połowie powinna prowadzić różnicą co najmniej kilku bramek!!!Zapewne o drugiej połowie w szczególności o ostatnich piętnastu minutach zawodnicy z Huty łącznie z trenerem chcieliby jak najszybciej zapomnieć,jednak od początku, ponownie za sprawą rozgrywającego dobre zawody M.Nalepę zdobyliśmy kolejną bramkę w tym spotkaniu,gdy wydawało się że już nic nie wydarzy się w tym spotkaniu stało się coś niezrozumiałego w szeregach Olimpii Kmicic w ostatnich piętnastu minutach zdobył trzy gole i niespodziewanie odniósł jakże cenny dla siebie z przebiegu meczu remis,w szeregach naszego zespołu było widać po końcowym gwizdku niesamowitą sportową złość,Na pewno takie spotkanie da wiele do myślenia zawodnikom!!!

KMICIC KRUSZYNA-OLIMPIA HUTA STARA 4:4