W Siedlcu na piątkę!!!

• autor: Olimpiahsb, 2015-05-06 19:12

Po tygodniu przerwy spowodowanym nie dotarciem na mecz w Hucie Starej zespołu z Rzerzęczyc udaliśmy się do Siedlca Dużego żeby zmierzyć się z beniaminkiem ligi który przez wielu obserwatorów zawodzi w tym sezonie. Od pierwszego gwizdka nasza drużyna kontrolowała w pełni grę, mimo iż było widać w naszych poczynaniach mniejszą koncentrację niż zwykle to przeciwnik nie postawił poprzeczki zbyt wysoko i w zasadzie już  w pierwszej minucie powinniśmy prowadzić idealne podanie od Tadka dostał Nicu ale jego strzał o milimetry minął słupek bramki gospodarzy. W kolejnej akcji kolejne dobre podanie Teodorczyka do tym razem do Szorta a ten na raty pokonuje bramkarza Siedlca. w pierwszej połowie dominacja naszego zespołu była bardzo widoczna akcje toczyły się głównie na połowie przeciwnika a przewagę ta udokumentował strzałem z najbliższej odległości Tadek. Na przerwę schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił nasza drużyna kontrolowała grę a kolejne trafienia dorzucili Teodorczyk i dwie Rafał Wrótniak, dla którego były to pierwsze oficjalne trafienia w barwach naszego zespołu.