CHCESZ POMÓC OLIMPII ???

Prezes:Wojciech Popczyk
V-Prezes:Jarosław Wlazło

Skarbnik:Galant Konrad

Ks Olimpia Huta Stara jest jednym z najbardziej i zasłużonych klubów sportowych w naszej gminie. Początek Klubu sięga 1967 roku, przez te lata wielokrotnie dawał on powody do dumy kibicom z naszej miejscowości.

Na chwilę obecną głównym Sponsorem Klubu(jedynym!) jest Gmina Poczesna, niemniej jednak sytuacja ekonomiczna zmusza nas do poszukiwania nowych źródeł finansowania. Jest to niezbędne do dalszego funkcjonowania naszego klubu, oraz realizacji jego głównego celu statutowego, jakim jest rozwój i promocja sportu w naszej miejscowości.

Patronami medialnymi naszego klubu są gazeta gminna ,,Spoiwo,, oraz strona internetowa klubu ksolimpia.futbolowo.pl

Jednym z założeń naszego klubu jest organizacja i szkolenie grup młodzieżowych według zasady „wychowujemy przez sport”. Na obecną chwilę w Klubie szkoli się pod okiem instruktorów ponad 60 dzieci z naszej gminy skupionych w 6 rocznikach. Posiadamy drużyny młodzików, Juniorów Starszych oraz drużynę Seniorską występującą w A klasie która liczy ponad 20 zawodników.

Kolejnym ważnym założeniem, oprócz propagowania zdrowego trybu życia, jest reklama gminy, oraz firm wspierających(mamy nadzieję że takie będą) - poprzez sport w głównej mierze przez występy drużyny seniorów w klasie ,,A -klasie, Okręg Częstochowski, jak również przez pozostałe drużyny młodzieżowe występujące w rozgrywkach organizowanych przez Częstochowski związek piłki nożnej, oraz biorących udział w różnego rodzaju turniejach piłkarskich. Naszą ambicją jest kontynuacja naszych założeń statutowych.

Możliwości sportowe Klubu są zapewne dużo większe niż gra drużyny Seniorskiej w ,,A, klasie, ponieważ posiadamy najładniejszy obiekt w lidze mogący służyć w wyższej klasie rozgrywkowej (boisko z widownią 300 miejsc siedzących w tym 90 krzesełek pod zadaszeniem, boisko treningowe, orlik ze sztuczną trawą i oświetleniem ,a w Pocześnie Hala Sportową z której zimą korzysta nasza drużyna.

Żywimy nadzieję, że niniejsza oferta sponsorska którą państwu przedstawiamy, znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowych Państwa Firmy, a ewentualna współpraca przyniesie wymierne korzyści zarówno Państwu, jak i sportowi w Gminie Poczesna.

Szanowni Państwo!

W imieniu klubu sportowego Olimpia Hutu Stara, zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport, czyli sponsoringu. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej firmie, w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju sportu na terenie gminy Poczesna.

Państwa pomoc mogłaby dotyczyć:

-Zakupu kompletu stroi piłkarskich

-zakupu dresów sportowych

-zakupu piłek treningowych lub meczowych

-zakupu znaczników piłkarskich

-zakupu sprzętu treningowego

-zakup koszulek treningowych

-pomocy przy organizowanych turniejach możliwe jest zorganizowanie turnieju np. o Puchar Prezesa danej Firmy. (zakup statuetek, poczęstunku dla zawodników itp.)

-zakupu wody dla zawodników drużyny młodzików, juniorów i seniorów

-przekazania darowizny pieniężnej na Utrzymanie boiska(wałowanie, koszenie itp.)

-innej pomocy w zależności od Państwa uznania i możliwości

W zamian za sponsorowanie Klubu sportowego Olimpia Huta Stara proponujemy:

-udostępnienie boiska głównego oraz orlika

-udostępnienie Kortów Tenisowych, oraz basenu

-umieszczenie nazwy Państwa firmy Na zakupionych koszulkach dresach itp.

-umieszczenie banneru pańskiej firmy na stadionie

-umieszczenie Państwa firmy na plakatach meczowych

-wymienienie Państwa firmy przed każdym meczem rozgrywanym na naszym stadionie,

-umieszczenie informacji o Państwa firmie na naszej stronie internetowej

-innej formy promocji i reklamy zaproponowane przez Państwa

Więcej informacji na temat klubu znajdą państwo na stronie internetowej klubu pod adresem http://ksolimpia.futbolowo.pl/ksolimpia/

W przypadku zainteresowania pomocy klubowi prosimy o kontakt z zarządem klubu.

Kontakt:

Wojciech Popczyk-prezes505195625